Dziś jest Niedziela, 27.05.2018,imieniny Amandy, Jana, Juliana
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2013-05-21 10:31:38

Program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych


Na rok szkolny 2013/2014 Samorząd Województwa Mazowieckiego przygotował VI edycję projektu „Regionalny program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowych środków publicznych. Celem projektu jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z obszaru województwa mazowieckiego, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

Szczegółowe zasady i procedurę przyznawania stypendiów określa Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2013/2014, który wraz z pozostałymi wzorami dokumentów jest zamieszczony na stronie internetowej www.mazovia.pl odnośnik: Mazowsze - stypendia dla uczniów oraz na stronie internetowej www.stypendia.oeiizk.waw.pl  
 
Rejestracja wniosków stypendialnych na portalu informatycznym będzie dostępna od dnia 28 czerwca 2013 r. do 5 lipca 2013 r.

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik Regulamin