Dziś jest Czwartek, 26.04.2018,imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2013-05-29 12:26:59

Gminny Dzień Dziecka przełożony na inny termin


W związku z obfitymi opadami deszczu w ostatnich dniach i złymi prognozami pogody na zbliżający się długi weekend – zmuszeni jesteśmy odwołać Gminny Dzień Dziecka zaplanowany pierwotnie na niedzielę 2 czerwca. Impreza ta zostaje przełożona i odbędzie się w SOBOTĘ 29 CZERWCA o godz. 15.00 w parku w Kampinosie.

Ponieważ aura tej wiosny nas nie rozpieszcza, z powodu ulewy również nie odbyło się w planowanym terminie Święto Kampinoskiej Oświaty, które zostało przełożone na PIĄTEK 28 CZERWCA (oficjalne zakończenie roku szkolnego) i odbędzie się w godzinach: 14.00-22.00 w parku w Kampinosie.
Mamy nadzieję, że i pogoda, i nastroje w tych dniach będą już iście wakacyjne i że nic nie przeszkodzi uczestnikom obu imprez w świetnej zabawie.
Serdecznie zapraszamy!

Tymczasem, z okazji Dnia Dziecka, życzymy Wszystkim Dzieciom, tym małym oraz tym nieco starszym, a w szczególności "najmłodszym" Mieszkańcom Gminy Kampinos, szczęścia, zdrowia oraz pogody ducha każdego dnia.
Niech uśmiech zawsze gości na Waszych twarzach, a każda chwila Waszego życia niech będzie wyjątkowa, pełna radości i miłości. Niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia - te wielkie i te maleńkie.
Mamy nadzieję, że ten Szczególny Dzień będzie wypełniony radością i uśmiechem, w otoczeniu kochających najbliższych. 
Życzymy wszystkim dzieciom, aby Wasze dzieciństwo było jak najpiękniejsze i trwało jak najdłużej. 


Galeria: