Dziś jest Sobota, 23.06.2018,imieniny Albina, Wandy, Zenona
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2013-06-21 10:51:39

Gminny Dzień Dziecka – wspaniały początek wakacji!


Pogoda w maju nikogo nie rozpieszczała. Właśnie z powodu ulew nie odbyły się w planowanych terminach dwie nasze lokalne imprezy: Święto Kampinoskiej Oświaty oraz Gminny Dzień Dziecka. Dlatego ponownie z wielką przyjemnością zapraszamy Dzieci i Rodziców, by spędzili razem z nami w Parku w Kampinosie dwa atrakcyjne popołudnia: w piątek 28 czerwca odbędzie się Święto Kampinoskiej Oświaty (od godz. 14.00), zaś w sobotę 29 czerwca świętować będziemy Gminny Dzień Dziecka (od godz. 15.00).

W sobotę zapraszamy wszystkie dzieci - małe i duże. Będzie to popołudnie pełne wrażeń, radości i licznych niespodzianek, bowiem w organizację Gminnego Dnia Dziecka angażuje się z roku na rok coraz więcej osób. 

Oto atrakcje, jakie dla Was przygotowaliśmy:
• Stowarzyszenie ‘Cztery Krajobrazy’ – poprowadzi warsztaty rękodzielnicze,
• Stowarzyszenie ‘Kuźnia’ – zaprasza na duże bańki mydlane,
• Klub 50+ ‘Babie Lato’ – promować będzie ciepłe rodzinne klimaty przepysznymi domowymi wypiekami, pod hasłem: ‘U babci jest słodko – świat pachnie szarlotką’,
• U.L.K.S. ‘Ryś’ Kampinos zorganizuje zawody w przeciąganiu liny, 
• Joanna Wachowska & Bartłomiej Kamiński zaprezentują swoje umiejętności taneczne w pokazie tańca sportowego Disco Dance – Freestyle.    
• Zespół Sportowo-Rekreacyjny zaprosi do udziału w grach i zabawach sportowych, zapewni również trampolinę,
• o to, by dziecięce fryzurki pięknie i barwnie prezentowały się na trampolinie (i nie tylko) zadba Zakład Fryzjerski ‘Klaudia’, 
• uśmiechnięte buzie będą ozdabiać farbami wolontariusze ze Świetlic środowiskowych ‘Lipa’ i ‘Dąb’,
• Drużyna Harcerska „Puszcza” zorganizuje zabawę terenową.

Będą dmuchańce oraz konkursy z nagrodami dla dzieci: ekologiczny, wiedzy o Unii Europejskiej, hula hop oraz konkurs talentów. 
Wystąpi grupa aktorska ‘Aniołki Pana Jurka’ (w przedstawieniu ‘MP3’), a imprezę zakończy dyskoteka.
Na wszystko będzie można popatrzeć z góry, z wysokości 36 m (z podnośnika PSP Błonie) i z 18 m (z podnośnika OSP Stare Gnatowice). Nad zabezpieczeniem imprezy będą czuwać druhowie z OSP w Kampinosie.  
Będzie można również obejrzeć pojazd techniki kryminalistycznej Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach. Do Kampinosu przyjedzie również piesek policyjny, który z przyjemnością wcieli się w rolę miejscowego ‘Komisarza Alexa’. 
Pies-policjant będzie miał doborowe towarzystwo, bo na imprezie będą obecne również pieski szukające nowego domu i rodziny (‘Kącik adopcyjny’). 
 
Początek imprezy o godz. 15.00  (w Parku w Kampinosie) 
Zapraszamy wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami do udziału we wspólnej zabawie :-)

Galeria: