Dziś jest Niedziela, 27.05.2018,imieniny Amandy, Jana, Juliana
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2013-07-11 13:10:36

14 lipca – I Roller Cup w Ożarowie Mazowieckim


To będzie prawdziwe święto dla miłośników jazdy na rolkach. W niedzielę, 14 lipca w Ożarowie Mazowieckim odbędą się pierwsze, historyczne zawody Roller Cup. Wystartować może każdy - wystarczy mieć rolki i kask. Program imprezy obejmuje wyścigi dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe na rolkach.

W trakcie zawodów będzie można skorzystać z porad i zobaczyć w akcji profesjonalistów. Start w I Roller Cup w Ożarowie Mazowieckim zapowiedzieli zawodnicy kadry Polski.
Najdłuższy dystans Open wynosi 31 km, a wyścig Fitness to przejazd na trasie liczącej 12,5 km. Dzieci i młodzież będą miały do pokonania 950 metrów, a przedszkolaki – 500 metrów. Kolorowe Miasteczko Rolkarskie z Biurem Zawodów, ze startem i metą wyścigów znajdzie się w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poniatowskiego, nieopodal skrzyżowania z ul. Obrońców Warszawy.
Na wszystkich dystansach obowiązuje podział na kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn oraz dziewcząt i chłopców. Na najlepszych czekają nagrody.
I Roller Cup jest organizowany przy współpracy z Urzędem Miejskim w Ożarowie Mazowieckim, Powiatem Warszawskim Zachodnim, Fundacją Sport i Poland Bike. 

PROGRAM ZAWODÓW
  9.00 – rozpoczęcie zapisów w Biurze Zawodów
11.00 – przejazd Fitness – 12,5 km
12.00 – wyścig Open – 31 km
14.00 – wyścigi dzieci i młodzieży (950 m) i przedszkolaków (500 m)
15.00 – dekoracja i zakończenie zawodów


Więcej na: www.rollercup.pl  

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik Regulamin
załącznik Trasa