Dziś jest Czwartek, 26.04.2018,imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2014-01-27 14:23:49

XII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne


Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS.

Głównym organizatorem Konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Patronat medialny: dwutygodnik Agro Serwis, miesięcznik AGROmechanika, tygodnik "Zielony Sztandar" oraz  telewizja interaktywna AGRO NEWS com.pl i TVP1.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Organizatorami konkursu są:
• Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
• Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,
• Państwowa Inspekcja Pracy,
• inne instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych oraz producenci maszyn rolniczych o ile zadeklarują swój udział w organizacji konkursu.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS. Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym.

Rolnicy zainteresowani udziałem w Konkursie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny również w placówce terenowej KRUS Błonie ul. Targowa 3B  oraz na stronie internetowej www.krus.gov.pl. 

Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć do  Placówki Terenowej KRUS w Błoniu ul. Targowa 3 B  05-870 Błonie w nieprzekraczalnym terminie do 14 marca 2014 r.
W załączeniu Regulamin Konkursu i Zgłoszenie.
                                                                                                                  PT KRUS Błonie 

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik Regulamin
załącznik Zgłoszenie