Dziś jest Czwartek, 28.05.2020,imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2014-09-02 12:26:18

Radio FAMA to teraz Radio SOCHACZEW


Od 1 września sochaczewskie Radio FAMA - jeden z naszych Eko-Piknikowych Patronów Medialnych - nadaje pod nową nazwą: Radio Sochaczew. Jak mówi prezes rozgłośni Paweł Skumiał, zmiana nazwy podyktowana jest chęcią mocniejszego podkreślenia lokalności sochaczewskiego radia. Radio Sochaczew to w pełni niezależna, prawdziwie lokalna, nadająca 24 godziny na dobę własny program stacja, której celem jest bycie jak najbliżej swoich słuchaczy.

W Radiu Sochaczew można usłyszeć informacje  samorządowe, społeczne, kulturalne i sportowe  dotyczące przede wszystkim powiatu sochaczewskiego i wchodzących w jego skład gmin, ale także powiatów: żyrardowskiego, warszawskiego zachodniego, łowickiego i skierniewickiego.
Wszelkiego rodzaju konkursy, sondy, wywiady, reportaże służą poznawaniu i promowaniu regionu. Jest też miejsce na rozrywkę i muzykę, której z przyjemnością słucha się przez cały dzień.
Nowa nazwa to także nowe logo oraz nowa oprawa jinglowa. Radio Sochaczew nadaje w Sochaczewie i okolicach na częstotliwości 94,9 FM.


Kontakt: (46) 863 22 22www.radiosochaczew.pl, kontakt@radiosochaczew.pl

Galeria: