Dziś jest Czwartek, 28.05.2020,imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2014-10-31 11:34:28

Gmina Kampinos wystawcą na „V Forum Rozwoju Mazowsza. Grow Up Start Up”


Forum Rozwoju Mazowsza to dwudniowe wydarzenie o charakterze konferencyjno-wystawienniczym, które po raz piąty organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Służy ono promocji projektów realizowanych przy wsparciu środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego (RPO WM) oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL) na Mazowszu. Gmina Kampinos jest wielokrotnym beneficjentem funduszy europejskich pochodzących z PO KL i została zaproszona na Forum w charakterze wystawcy.

Organizowane corocznie Forum stanowi bezcenne źródło wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy beneficjentami, instytucjami naukowymi oraz badawczymi, a także potencjalnymi odbiorcami funduszy europejskich. 

Celem wydarzenia jest nie tylko pokazanie efektów współpracy pomiędzy wnioskodawcami, a instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie funduszy europejskich, ale przede wszystkim zapoczątkowanie efektywnych partnerskich inicjatyw pomiędzy różnymi grupami odbiorców unijnych grantów. 

V Forum to także odsłona możliwości absorbcji i kierunków wsparcia kolejnej perspektywy. Będą to dwa dni pełne inspiracji, 23 sesje tematyczne, mnogość krajowych i zagranicznych prelegentów. Podczas licznych debat oraz wystąpień będzie można zebrać najważniejsze doświadczenia i rekomendacje z implementacji środków europejskich okresu 2007-2013. 

V Forum Rozwoju Mazowsza. Grow Up Start Up, odbędzie się już niebawem, w dniach 4-5 listopada br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz skorzystania z wiedzy i doświadczeń ekspertów. 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z programem i do rejestracji na stronie: www.vforum.growupstartup.com


 

Galeria: