Dziś jest Sobota, 19.09.2020,imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2015-04-29 12:04:05

LEGIA MTB MARATON – KAMPINOS 10.05.2015 r.


Wójt Gminy Kampinos oraz Klub Kolarski ‘Legia 1928’ zapraszają WSZYSTKICH CHĘTNYCH do udziału w organizowanym między innymi na terenie naszej gminy ogólnodostępnych zawodach kolarskich „Legia MTB Maraton 2015”.

   W niedzielę 10 maja na terenie gminy Kampinos i przyległych obszarach leśnych Kampinoskiego Parku Narodowego zostanie zorganizowana jedna z 4 serii tegorocznych zawodów.
   Organizacja przedsięwzięcia ma na celu m.in.: popularyzację kolarstwa oraz aktywnego wypoczynku na rowerach górskich, promowanie regionalnych szlaków i miejscowości turystycznych na Mazowszu, propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz wyłonienie najlepszych zawodników startujących w cyklu zawodów Legia MTB Maraton dla których przewidziane są nagrody i trofea sportowe.
   Uczestnikiem LEGIA MTB MARATON może być każdy miłośnik jazdy rowerowej posiadający rower i kask (obowiązkowo!), który dokona osobistego zgłoszenia w Biurze Zawodów i uiści opłatę startową w wysokości – punkt 6 Regulaminu.

   Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem opublikowanym poniżej i śledzenie bieżących informacji na: http://www.legia-mtbmaraton.pl/ .

REGULAMIN 

 

Galeria: