Dziś jest Sobota, 19.09.2020,imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2015-05-06 10:55:52

DNI KRZYŻOWE


Ksiądz Proboszcz Bogusław Pomarański wraz z Radą Parafialną zapraszają do wzięcia udziału w procesjach. Dni Krzyżowe to dni błagalnej modlitwy o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, o uświęcenie pracy ludzkiej i w intencji krajów głodujących. Są to poniedziałek, wtorek i środa przed świętem Wniebowstąpienia Pańskiego.

Każdego dnia odbędzie się procesja z modlitwą o urodzaje i zostanie odśpiewana Litania do Wszystkich Świętych oraz odprawiona Msza święta.

Poniedziałek 11 V Wola Pasikońska - Łazy: procesja wyruszy o godz. 18.00 z Woli Pasikońskiej spod Krzyża naprzeciwko sklepu w kierunku Łaz, około godziny 19.00 zostanie odprawiona Msza św. w parku w Łazach.
Wtorek 12 V Zawady - Kwiatkówek: procesja (godz. 18.00) wyruszy spod kapliczki, która znajduje się w pobliżu cmentarza w Zawadach, do Kwiatkówka. Tam przy kapliczce zostanie odprawiona Msza św.
Środa 13 V Nowe Paski - Stare Paski: procesja (godz. 18.00) wyruszy spod kapliczki w Nowych Paskach i pójdziemy do Starych Pask, gdzie będzie odprawiona Msza święta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w procesjach i Mszach świętych.