Dziś jest Sobota, 23.06.2018,imieniny Albina, Wandy, Zenona
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2015-05-14 12:12:56

Konkurs KRUS


V Mazowiecki Konkurs Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów na etapie PT KRUS Błonie rozstrzygnięty W tegorocznej V edycji Mazowieckiego Konkursu Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii w rolnictwie dla rolników organizowanym na terenie PT KRUS Błonie startowali wspaniali rolnicy.

W dniu 12 maja 2015 br. do siedziby Domu Kultury Uśmiech w Ożarowie Maz.  przybyło 16 rolników z gmin: Błonie, Leszno, Ożarów Maz., Kampinos i Brwinów, aby rozwiązać test składający się z 15 pytań.
Pytania dotyczyły zasad bhp i ekologii w rolnictwie. Celem konkursu jest upowszechnianie wśród ubezpieczonych rolników wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz zapobieganie wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz zmniejszenie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą. Organizatorami Konkursu są: Oddział Regionalny KRUS Warszawa i Urząd Miasta i Gminy w Ożarowie Maz. oraz MODR Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Laureatami Konkursu zostali:
Pani Anna Stachlewska z miejscowości Kotowice (gm. Brwinów) - I miejsce
Pani Anna Etmanowicz z miejscowości Bramki (gm. Błonie) - II miejsce
Pani Agata Barcińska z miejscowości Szczytno (gm. Kampinos) – III miejsce
Pani Maria Dominiak z miejscowości Piotrkówek Mały (gm. Ożarów Maz.) – wyróżnienie
Nadmienia się, że Pani Anna Stachlewska będzie brała udział w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w IV kwartale tego roku.

Zwycięzcy, a także pozostali uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Oddział Regionalny KRUS Warszawa oraz Urząd Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy z zakresu bhp i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

PT KRUS Błonie

Galeria: