Dziś jest Sobota, 23.06.2018,imieniny Albina, Wandy, Zenona
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2015-05-22 09:44:52

II Wojewódzki konkurs ekologiczny „Bio-różnorodni 2014” pod hasłem: „Owadzi świat – latające, biegające i skaczące spotykane są na łące”


Gmina Kampinos ogłasza II edycję wojewódzkiego konkurs ekologicznego „BIO-RÓŻNORODNI”. Jest to kolejna edycja konkursu, który odbył się w 2013 r. pod hasłem „Ptaki – dziuplaki” i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu są natomiast OWADY.

REGULAMIN KONKURSUCelem konkursu jest popularyzacji i poszerzenia wiedzy na temat otaczającego nas środowiska, a w szczególności ochrony środowiska i walorów przyrodniczych Mazowsza oraz zagadnień związanych z gospodarką odpadową i OZE. Serdecznie zapraszamy uczniów ze szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z terenu Województwa Mazowieckiego.
Kapituła konkursowa wyłoni wyróżniające się prace.
Dodatkowo zwycięzcy w każdej kategorii otrzymają nagrody. Uroczystość wręczenia nagród będzie połączona z tradycyjną lokalną imprezą „Szukanie Kwiatu Paproci” oraz Przeglądem Twórczości Ludowej dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego organizowanych w ramach Dni Kultury Gminy Kampinos przez Stowarzyszenie „Towarzystwo Kampinoskie”.

Konkurs jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.


Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szczegółowe informacje umieszczone są w poniższych załącznikach:
REGULAMIN KONKURSU
WYCIĄG Z REGULAMINU
DEKLARACJA UCZESTNICTWA – ZGŁOSZENIE SZKOŁY

Galeria: