Dziś jest Czwartek, 26.04.2018,imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2015-06-17 11:19:33

Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!


W poniedziałek 15 czerwca w sali kolumnowej Gimnazjum w Kampinosie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!”.

W poniedziałek 15 czerwca w sali kolumnowej Gimnazjum w Kampinosie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy.
Do konkursu, w tym roku poświęconego zapobieganiu wypadkom z udziałem zwierząt gospodarskich, przystąpiło 33 400 uczniów klas 0-3 i 4-6 z 2 311 szkół podstawowych z całej Polski. Konkurs był realizowany poprzez Oddziały Regionalne KRUS i podległe im Placówki Terenowe. 
W konkursie, w dwóch kategoriach wiekowych, wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły.
W grupie wiekowej kl. I – III byli to: Viktoria Kucab, Kinga Ciurzyńska, Julia CIurzyńska, Kacper Dominiak, Aleksandra Wilczyńska, Patryk Chądzyński, Dominika Wachnik, Bartłomiej Stankiewicz, Daria Kowalska, Dawid Cybulski.
Natomiast w grupie wiekowej kl. IV – VI byli to: Mikołaj Stępniak, Kinga Orzechowska, Szymon Cwen, Żaneta Kurek i Joanna Janicka.
W kategorii wiekowej kl. I – III oddział KRUS nagrodził II miejscem pracę Kacpra Dominiaka, zaś w kategorii kl. IV – VI wyróżnienie otrzymał Szymon Cwen.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Gminę Kampinos, a obaj laureaci dodatkowe upominki od Placówki Terenowej KRUS w Błoniu.

Nagrody wręczali: przedstawiciel PT Błonie Teresa Młynarczyk oraz Wójt Gminy Kampinos Monika Ciurzyńska.

Fot. Sylwia Cwen

Galeria: