Dziś jest Niedziela, 24.06.2018,imieniny Danuty, Jana, Janiny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2015-09-15 14:22:10

Zapraszamy na zajęcia rekreacyjno-sportowe


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kampinos do aktywnego spędzania wolnego czasu - ruszamy z nowym cyklem bezpłatnych zajęć rekreacyjno - sportowych!

Treningi mogą odbywać się w małych grupach, ale również zachęcam do indywidualnych ćwiczeń z instruktorem. Każde zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną osobę, ich przebieg dostosowany jest do potrzeb oraz możliwości trenującego. Proponujemy ćwiczenia ogólnousprawniające, poprawiające kondycję fizyczną, modelującą sylwetkę, gimnastykę korekcyjną (dla dzieci), ćwiczenia przeciwdziałające bólom kręgosłupa.

Zapraszamy na zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 18-22 w budynku siłowni w Kampinosie. Obiekt jest dobrze wyposażony w sprzęt do treningu siłowego, aerobowego oraz do ćwiczeń fitness i korektywy. Koszt, jaki Państwo ponoszą to opłata za wstęp do siłowni (dorośli-7 zł; studenci/dzieci-3,5 zł), trening z instruktorem jest bezpłatny.

W celu umówienia się na zajęcia oraz uzyskania szczegółowych informacji bardzo prosimy o kontakt z instruktorem, Martą Wiśniewską, pod nr tel. 511 423 550. 

 

Galeria: