Dziś jest Piątek, 22.06.2018,imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2015-11-05 14:13:35

Przed nami kolejna edycja akcji "Patrol św. Mikołaja"


Już po raz ósmy serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej pod nazwą "Patrol św. Mikołaja".

W niedzielę 13 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy na Aukcję na rzecz Patrolu oraz na kiermasz świąteczny i poczęstunek. Wszystko to odbędzie się w świątecznej atmosferze, a cały dochód z Aukcji i z kiermaszu zostanie przeznaczony na paczki dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy.

Aukcja odbędzie się  w sali OSP Kampinos.  W tym roku możemy już zdradzić nazwisko Gościa Patrolu, będzie to Kuba Sienkiewicz, który na zakończenie Aukcji, zagra koncert charytatywny. W tygodniu przedświątecznym Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci. Jak każdego roku przygotowujemy już eksponaty do wylicytowania  i ciekawe drobiazgi na kiermasz.

Jeśli ktoś z Państwa zechce przekazać coś na Aukcję lub kiermasz, może to zrobić w Urzędzie Gminy (  sekretariat ) lub w szkole ( sekretariat ). Informacji oraz odpowiedzi na wszelkie pytania chętnie udzielimy pod numerem telefonu 500 152 807 lub 730 388 000 - Anna Konopka, 515 108 972 - Magda Konopka. Więcej mogą Państwo zobaczyć na FB, podaję link: https://www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos

                                                                                                                                            

Anna Konopka

Galeria: