Dziś jest Wtorek, 26.03.2019,imieniny Dory, Olgi, Teodora
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-01-21 12:37:10

NABÓR WNIOSKÓW NA ODBIÓR I UTYLIZACJĘ AZBESTU


W roku 2016 planowany jest kolejny etap akcji usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kampinos. Akcja będzie realizowana, jeżeli uda się pozyskać środki finansowe na jej przeprowadzenie.

Osoby, które są zainteresowane usunięciem azbestu ze swoich posesji proszeni są o składanie wniosków wraz z informacją o powierzchni (w m2) posiadanych wyrobów zawierających azbest, ich stanie oraz o zakresie robót (demontaż materiałów wraz z utylizacją czy sama utylizacja).


Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Kampinos w pokoju nr 13 do dnia 15 lutego 2016r.

Druki wniosku można będzie pobrać w sekretariacie Urzędu Gminy Kampinos, w pokoju nr 13 oraz ze strony internetowej gminy /DRUK WNIOSKU PONIŻEJ/

Osoby prawne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą składają wnioski o przyznanie dofinansowania indywidualnie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej składają wnioski o dofinansowanie za pośrednictwem gminy.

Urząd Gminy Kampinos zastrzega, że złożenie wniosku o usuniecie materiałów zawierających azbest przez mieszkańca nie jest jednoznaczne z otrzymaniem pomocy.

Środki jakie pozyska Gmina na nie mogą być przeznaczone na wykonanie nowych pokryć dachowych.

 

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik Wniosek na odbiór azbestu