Dziś jest Wtorek, 16.07.2019,imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-04-05 09:06:23

Internetowa rezerwacja kolejki w Wydziale Komunikacji w Ożarowie Mazowieckim


W Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego został wdrożony nowy system do rezerwacji kolejki przez Internet w Wydziale Komunikacji i Transportu.  Kolejkę można zarezerwować tylko do rejestracji pojazdów.

Rezerwacja na jedną wybraną godzinę oznacza możliwość zarejestrowania jednego pojazdu. W przypadku większej liczy pojazdów należy zarezerwować wizytę na kolejną godzinę.

Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej powiatu www.pwz.pl. ikona z formularzem znajduje się po prawej stronie witryny. Aplikacja jest prosta w obsłudze, wymaga wypełnienia wskazanych pól, a następnie na podany adres e-mail odbierany jest link aktywujący wraz z wygenerowanym kodem za pomocą którego dokonywana jest rezerwacja. W chwili obecnej system działa od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:  

Poniedziałek – 9.30 – 13.00

Wtorek – 11.00 – 14.00

Środa – 11.00 – 15.00

Czwartek – 8.30 – 12.00

Piątek – 8.00 – 12.00

Po przyjściu do urzędu z biletomatu przy wejściu, należy pobrać bilet do rejestracji internetowej. Do urzędu  należy zgłosić się z wypełnionym wnioskiem o rejestrację pojazdu. Sprawy z rezerwacji przez Internet są załatwiane w pokoju nr 25 na parterze w Wydziale Komunikacji i Transportu – wejście B.

Program rezerwacji kolejki został wdrożony z myślą o interesantach i ma ułatwić i skrócić czas załatwiania spraw urzędowych. Interesanci mogą umówić się na konkretny dzień i godzinę, co pozwoli lepiej zaplanować swoje sprawy i zorganizować własny czas. 

Zapraszamy do korzystania z  systemu rezerwacji kolejki przez Internet! 

 

Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego 

 

Galeria: