Dziś jest Piątek, 18.09.2020,imieniny Ireny, Irminy, Stanisława
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-06-16 08:56:44

„Święto Rodziny” w Przedszkolu w Kampinosie


W sobotę, 11 czerwca br. w kampinoskim Przedszkolu odbyło się Święto Rodziny pod hasłem „Mama, Tata i ja”.

W ten niezwykle ważny czas przedszkolaki przedstawiły program artystyczny dla rodziców. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne budząc zachwyt w oczach najbliższych. Na uwagę zasługuje zespół dziewczynek z grupy „LWY” (Julia Pliszka, Amelia Lewandowska, Emilia Góral, Amelia Jędrzejewska, Karolina Dudek i Agata Kupczyk), które same stworzyły układ taneczny do piosenek Violetty.

Święto Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą: bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień…

Po występach czekały miłe atrakcje dla najmłodszych: zjeżdżalnie, trampolina, kolorowe fryzury, malowanie twarzy, tatuaże, stoiska plastyczne, na których wspólnie można było wykonać kwiatki z filcu, obrazki z origami, żaglowce z kory itp. Wszyscy mogli posilić się wspaniałą grochówką, ciastem, kawą i herbatą by nabrać sił do dalszej zabawy ze strażakami z OSP Kampinos i OSP Stare Gnatowice.

Podczas Święta Rodziny odbył się IV Konkurs Piosenki Dziecięcej dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych, przygotowany przez p. Martę Przydworską. Nagrody do konkursu zostały ufundowane przez p. Monikę Ciurzyńską, Wójt Gminy Kampinos i Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie. Laureatami konkursu piosenki zostały:

 

W kategorii wiekowej 3-4 lata:

I miejsce – Julia Popielas

II miejsce – Zuzanna Kryś

III miejsce – Daria Błażejewska

Wyróżnienie – Nina Stecko

 

W kategorii wiekowej 5-6 lat:

I miejsce – Julita Stecko

II miejsce – Maja Leśniewicz

III miejsce – Amelia Lewandowska

Wyróżnienie – Zuzanna Białowąs

 

Dyrekcja i grono pedagogiczne dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego dnia. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne uśmiechu i radości… Do zobaczenia za rok!

 

Marta Dobosz, z-ca dyr. Zespołu ds. Przedszkola

Galeria: