Dziś jest Czwartek, 20.06.2019,imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-06-16 15:18:46

SZKOLNE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE


Tradycją stała się organizacja Szkolnych Igrzysk Olimpijskich w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie. Igrzyska rozegrano 6 oraz 9 czerwca br. na obiektach sportowych Zespołu.

Uczniowie reprezentowali różne kraje, przygotowując na tę okazję stroje, scenki rodzajowe czy piosenki, aby jak najbardziej wiarygodnie przedstawić wybrany kraj.

Oczywiście podczas Igrzysk nie mogło zabraknąć zaciętej rywalizacji sportowej w różnych konkurencjach. Jednak najwięcej emocji wśród uczniów wywoływał konkurs na najlepszy wizerunek.

Nagrodę Dyrektora Zespołu za najlepszy wizerunek wśród klas Szkoły Podstawowej otrzymały ex aequo otrzymały klasy IV a i IV b, które zaprezentowały takie kraje jak Iran i Turcja, natomiast wśród klas Gimnazjum zwyciężyła Grecja, czyli klasa III a.

Jedną z atrakcji podczas Igrzysk był mecz siatkarski: uczniowie kontra reprezentacja Gminy Kampinos, złożona z samorządowców i pracowników Urzędu Gminy. Drużyna samorządowców okazała się minimalnie lepsza i pokonała uczniów 2:1.

Poniżej zdjęcia ze Szkolnych Igrzysk Olimpijskich.

Galeria: