Dziś jest Wtorek, 11.08.2020,imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-09-29 12:51:59

Konkurs „Pracuj Bezpiecznie” - podsumowanie


W środę 14 września br. Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Błoniu wspólnie z Urzędem Gminy Kampinos oraz Terenowym Zespołem Doradczym w Łazach  zorganizowała szkolenie oraz kolejną edycję konkursu wiedzy z zakresu BHP pt.: „Pracuj Bezpiecznie”. Konkurs odbył się w Zespole Rekreacyjno – Sportowym w Kampinosie A.

Konkurs jest adresowany do rolników oraz ich rodzin. Jego celem jest upowszechnianie wśród ubezpieczonych rolników wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz zapobieganie wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz zmniejszenie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.    

Najlepsze wyniki uzyskali:
I miejsce -Pani  Agata Barcińska
z miejscowości Szczytno

II  miejsce - Pani  Małgorzata Leszczyńska z miejscowości Budki Żelazowskie   

III miejsce – Pani Anna Piotrowska z miejscowości Stare Gnatowice

Laureaci konkursu oraz pozostali uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie. Gospodarzowi spotkania serdecznie dziękujemy za udostępnienie lokalu oraz stworzenie bardzo miłej przyjaznej atmosfery.

Gratulujemy tegorocznym Laureatom wspaniałej wiedzy, zaś wszystkie chętne osoby, które na co dzień wykorzystują swoją wiedzę rolniczą w praktyce, gorąco zachęcamy do brania udziału we wszystkich konkursach organizowanych we współpracy z PT KRUS.

PT KRUS Błonie

Galeria: