Dziś jest Wtorek, 11.08.2020,imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-11-07 08:14:56

Wizyta uczniów w firmie Zebra


28 października delegacja uczniów klas III gimnazjum w składzie: Mateusz Góral, Klaudia Kozłowska, Aleksandra Radkowiak, Julia Żoch wraz z dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie p. Krystianem Ciszewskim udała się z wiztytą w firmie Zebra - Oddział w Sochaczewie.

Uczniowie gimnazjum na ręce kierownictwa firmy złożyli podziękowania za dotychczasową współpracę firmy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Kampinosie i w ramach podziękowania podarowali pamiątkową tablicę z grawerem.

Dzięki przekazywanym przez firmę Zebra funduszom z tytułu wywozu makulatury w okresie wakacyjnym mogliśmy upiększyć teren sadząc kolejne krzewy ozdobne. Mamy jeszcze wiele planów związanych z rozdysponowaniem funduszu pochodzącego ze zbiórki surowców wtórnych dlatego zwracamy się z prośbą do uczniów, rodziców oraz mieszkańców gminy Kampinos o przekazywanie makulatury do niebieskiego kontenera, który znajduje się na terenie szkoły, obok przystanku autobusowego. Za wszelke działania składamy serdeczne podziękowania! 

 

ZSP w Kampinosie 

Galeria: