Dziś jest Sobota, 22.02.2020,imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2016-12-05 07:51:28

Rusza kolejny Patrol św. Mikołaja


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  Aukcji na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja, która odbędzie w niedzielę, 11 grudnia o godzinie 17.00 w OSP w Kampinosie.

To już dziewiąta edycja akcji charytatywnej, którą jak co roku rozpoczyna Aukcja, na gości czekać będzie również: kiermasz świąteczny, poczęstunek i niespodzianki. Gościem Patrolu w tym roku będzie Duet Muzyczny Wiola i Dawid, który swój koncert zagra charytatywnie.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy a w tygodniu przedświątecznym Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci. Razem możemy sprawić, że na buziach tych dzieci zagości uśmiech, radość i zadowolenie oraz wiara,że ich także moze spotkać coś miłego Dla wielu z nich wizyta Świętego Mikołaja będzie niesamowitym i niezapomnianym przezyciem. Jeśli chcą Państwo przekazać coś na Aukcję można to zostawić w Urzędzie Gminy, w sekretariacie szkoły lub skontaktować się z nami pod podanymi numwerami telefonów.

Przypominamy też, że w czasie Aukcji będą jak co roku wystawione kosze i każdy kto będzie miał ochotę moze wrzucić do nich słodycze lub zabawki (tylko nowe).

Razem sprawmy dzieciom radość.   

Więcej o naszej akcji mozna zobaczyć na

https://www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos?ref=hl a pod numerami telefonów: 730 388 000 i 515 108 972 pozostajemy do dyspozycji, jesli mają Państwo pytania chętnie odpowiemy.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu organizatorów

Anna Konopka

Galeria: