Dziś jest Piątek, 18.09.2020,imieniny Ireny, Irminy, Stanisława
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-01-05 13:15:55

Narty biegowe z Powiatem Warszawskim Zachodnim!


Powiat Warszawski Zachodni wraz z Parkiem Rozrywki Julinek, Gminą Leszno oraz Kampinoskim Parkiem Narodowym zaprasza miłośników sportów zimowych do udziału w 6. Narciarskim Rajdzie Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r.

Narciarski Rajd Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r. na trwałe wpisał się do kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Impreza jest wspaniałym połączeniem sportu i rekreacji z historią w tle.

W programie także pokazy historyczne grupy rekonstrukcyjnej z okresu Powstania Styczniowego. Powiat Warszawski Zachodni zapewnia możliwość nieodpłatnego wypożyczenia 100 kompletów nart i butów, po wcześniejszej rezerwacji sprzętu. Po uprzednim procesie rejestracji można też wziąć udział w rajdzie z własnym sprzętem narciarskim.

Formularz uprawniający do udziału w rajdzie, regulamin oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego, dostępna jest do pobrania na www.pwz.pl, orazwww.moczydloalpina.pl po pobraniu wypełnione formularze wysyłamy na kampinos150@gmail.com tel. informacyjny 517 143 924.

Zapisy trwają do 20 stycznia (jeśli limit 200 osób nie zostanie wcześniej wyczerpany). W przypadku braku śniegu odbędzie się rajd Nordic Walking.

Galeria: