Dziś jest Niedziela, 23.02.2020,imieniny Damiana, Romana, Romany
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-02-27 13:30:40

AKROBATYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY


Zapraszamy już od 3 roku życia !

 

Strefa akrobatyki rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2009 roku i powstała z myślą o dzieciach mieszkańców  Błonia, Leszna, Kampinosu, Milanówka, Nowego Dworu Mazowieckiego, Teresina, Pomiechówka i okolic, umożliwiając im spędzanie wolnego czasu poprzez korzystanie z różnego rodzaju ćwiczeń oraz zajęć ruchowych. Założeniem priorytetowym naszej sekcji jest rozwijanie i popularyzowanie 
ćwiczeń sportowych wśród dzieci i młodzieży.

Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów akrobatyki, gimnastyki i sztuki cyrkowej posiadających wieloletnie doświadczenia sportowe. Dzięki kilkuletniej pracy w zawodzie instruktorów w przedszkolach, szkołach, a także na obozach i koloniach  mamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Akrobatyka jest naszą miłością i pasją, którą pragniemy podzielić się i przekazać naszym podopiecznym.

 Treningi prowadzi pan Sergiusz Miller – dyplomowany instruktor akrobatyki i  gimnastyki sportowej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w ST. Petersburgu, dwukrotny mistrz Rosji
w gimnastyce sportowej z wieloma osiągnięciami na arenach sportowych świata oraz wieloletnim stażem pracy z dziećmi w przedziałach wiekowych 3-5, 6-8 i 8-12 lat i młodzieży.

Dzięki akrobatyce rekreacyjnej na którą regularnie uczęszczamy - uczymy się świadomości i możliwości własnego ciała. Nie od razu chodzi o wyczyn, ale o to, że akrobatyka rozwija i kształtuje psychomotorycznie, daje siłę, gibkość, koryguje niedoskonałości ciała, uczy dyscypliny, współpracy w grupie, odwagi, systematyczności, orientacji przestrzennej, pozwala uwalniać emocje, eliminuje stresy.

Akrobatyka jest elitarną dziedziną sportu na poziomie wyczynowym, ale pod względem rekreacyjno-sportowym jest dla każdego.

Nasze zajęcia przygotowują przedszkolaków do umiejętnego funkcjonowania na lekcjach wychowania fizycznego w szkołach i sekcjach sportowych.

Chętne dzieci i młodzież zapraszamy na treningi we wtorki i piątki w godz.16.30 – 18.00

do Kampinosu adres: Zespół Rekreacyjno- Sportowy, Kampinos 30A ( siłownia ).

 

Trenerzy: Małgorzata i Sergiusz Miller.                                                  

Telefon kontaktowy: 0 602 854 750                                                   

Szukaj nas na facebook- Zone of acrobatics

Galeria: