Dziś jest Wtorek, 11.08.2020,imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-03-23 15:20:55

Powiatowa Liga Piłkarska czyli wiosenna kontynuacja amatorskiej rywalizacji w Piłkę Nożną 6-cio osobową


Powiatowa Liga Piłkarska czyli wiosenna kontynuacja amatorskiej rywalizacji w Piłkę Nożną 6-cio osobową! Czekamy na Was na boiskach w Zielonkach Parcele.

Powiat Warszawski Zachodni oraz GOSiR Stare Babice zapraszają do udziału
w Powiatowej Lidze Piłkarskiej. Liga odbywać się będzie od 23 kwietnia 2017 w każdą kolejną niedzielę na boiskach GOSiR Stare Babice w miejscowości Zielonki Parcele przy
ul. Zachodniej 2. Uwaga! W nadchodzącej edycji wiosennej boiska będą dostępne w każdą niedzielę ale w różnych godzinach.  Godziny te podamy wkrótce. Edycja jesienna zgromadziła 16 drużyn z terenu Powiatu. System gry uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Udział w lidze jest bezpłatny a organizatorzy zapewniają obsługę sędziowską, prowadzenie klasyfikacji dla najlepszego strzelca i bramkarza oraz puchary i statuetki dla najlepszych drużyn. Poprzednie odsłony ligi miały wysoką frekwencję a uczestniczyli w niej piłkarze amatorzy z terenu całego Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Liczymy, że tym razem również do gry w piłkę nożną 6-cio osobową zgłosi się duża liczba zawodników.
           
Uczestnictwo:
Druki zgłoszeniowe dla drużyn dostępne będą na www.gosirstarebabice.pl oraz www.pwz.pl w zakładce SPORT. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14 kwietnia 2017r. Udział osób nieletnich jest możliwy od 15 roku życia po pobraniu druków zgłoszeniowych i podpisaniu ich przez rodziców/prawnych opiekunów. 

             Do zobaczenia !

Rosław Karpiński – Powiat Warszawski Zachodni

 

 

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik druk zgłoszeniowy
załącznik oświadczenie dla rodzica
załącznik regulamin organizacyjny