Dziś jest Wtorek, 11.08.2020,imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-03-31 11:47:43

Gmina Kampinos ogłasza III Wojewódzki konkurs ekologiczny „Bio-różnorodni 2017” pod hasłem: „Gady i płazy nie budzą w nas odrazy”


III Wojewódzki konkurs ekologiczny „Bio-różnorodni 2017” pod hasłem: „Gady i płazy nie budzą w nas odrazy”

Gmina Kampinos ogłasza III edycję wojewódzkiego konkursu ekologicznego „BIO-RÓŻNORODNI”. Jest to kolejna edycja konkursu, który po raz pierwszy odbył się w 2013 r. pod hasłem „Ptaki – dziuplaki” i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu są natomiast GADY I PŁAZY.

REGULAMIN KONKURSU

Celem konkursu jest popularyzacji i poszerzenia wiedzy na temat otaczającego nas środowiska, a w szczególności ochrony środowiska i walorów przyrodniczych Mazowsza oraz zagadnień związanych z gospodarką odpadową i OZE. Serdecznie zapraszamy uczniów ze szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z terenu Województwa Mazowieckiego.

Kapituła konkursowa wyłoni wyróżniające się prace.

Dodatkowo zwycięzcy w każdej kategorii otrzymają nagrody. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się podczas corocznej uroczystości gminnej oświaty pn.: „Święto Kampinoskiej Oświaty 2017”

ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „BIO-RÓŻNORODNI 2017” POD HASŁEM „GADY I PŁAZY NIE BUDZĄ W NAS ODRAZY” dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 9 613,00 zł.

 deklaracja udziału szkoły

REGULAMIN III

Wyciąg z Regulaminu Konkursu