Dziś jest Środa, 05.08.2020,imieniny Emila, Karoliny, Kary
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-04-04 08:36:13

2. Dziesiątka Babicka już za kilka dni!  


Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia br., wystartuje 2. Dziesiątka Babicka, czyli bieg uliczny rozgrywany w Gminie Stare Babice. W imprezie organizowanej przez GOSiR Stare Babice, weźmie udział prawie 700 zawodników. W towarzyszących biegach dziecięcych Młode Babice Biegają wystartuje z kolei blisko 300 dzieci oraz młodzieży.

"Dołożyliśmy wszelkich starań, aby bieg 2. Dziesiątka Babicka odbył się na możliwie najwyższym poziomie organizacyjnym. Mamy nadzieję, że sprostamy wielkim oczekiwaniom zawodników, Partnerów i Sponsorów oraz wszystkich, którzy z tak wielkim entuzjazmem podjęli decyzję o wzięciu udziału w naszej imprezie." - mówi Radosław Karpiński, Dyrektor 2. Dziesiątki Babickiej.

2. Dziesiątka Babicka, to największa impreza sportowa organizowana na terenie Gminy Stare Babice. Jest to wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich fanach biegania, sportu i zdrowego stylu życia. Bieg rozgrywany jest na dystansie 10 kilometrów, na jednej płaskiej pętli atestowanej przez PZLA.

Start i meta biegu będą zlokalizowane na ulicy Rynek – przy Urzędzie Gminy Stare Babice. Sportowcy będą biegli ulicami: Rynek, Sienkiewicza, Mościckiego, Paschalisa Jakubowicza, Sportową, Białej Góry i z powrotem Sienkiewicza i Rynek. Informujemy, że w związku z organizacją i przebiegiem trasy biegu, nastąpią zmiany i utrudnienia w komunikacji drogowej. W dniu 8 kwietnia br. (sobota) w godzinach 6:00-15:30 zamknięta będzie cała ulica Rynek, w obydwu kierunkach od ul. Okulickiego do ul. Sienkiewicza. W godzinach 12:00-14:00 z ruchu zostaną wyłączone ulice: Sienkiewicza, Mościckiego, Białej Góry i Sportowa, w obydwu kierunkach.

Za wszystkie niedogodności organizatorzy bardzo przepraszają, a jednocześnie zachęcają do kibicowania biegaczom na trasie.

Więcej informacji na temat biegu można znaleźć na stronie www.dziesiatkababicka.pl.

 

 

 

 

Galeria: