Dziś jest Piątek, 28.04.2017,imieniny Bogny, Walerii, Witalisa
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-04-12 09:11:41

Podsumowanie wyników klasyfikacji semestralnej 2016/2017 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kampinosie


Szkoła Podstawowa:

 

Najlepsi uczniowie klasy I a:

  • Amelia Jędrzejewska
  • Wiktor Pęśko
  • Antoni Filipiak
  • Julia Pliszka
  • Amelia Lewandowska
  • Kacper Nowicki

Najlepsi uczniowie klasy I b:

  • Paweł Korolewski
  • Jan Kolator
  • Aleksandra Łopacińska
  • Zuzanna Białowąs
  • Agata Kupczyk

Najlepsi uczniowie klasy II a:

  • Natalia Tomczak
  • Barbara Bargieł
  • Laura Staszczak
  • Bartosz Brauza
  • Julia Grzesiak
  • Julia Kwiatkowska
  • Klaudia Kąpińska
  • Michał Banach
  • Weronika Ignatowska
  • Maja Staszewska

Najlepsi uczniowie klasy II b:

  • Maja Ciura
  • Antoni Kwiatkowski
  • Dawid Drab

Najlepsi uczniowie klasy II c:

  • Dawid Czapczyński
  • Hanna Karolak
  • Maja Barańska
  • Matylda Gadomska
  • Lena Kamińska
  • Filip Kotowski
  • Sandra Kozłowska
  • Kalina Węgrzyn

Najlepsi uczniowie klasy III a:

  • Gabriela Stasiak
  • Szymon Czajkowski
  • Mateusz Łażewski
  • Nikodem Jośko
  • Szymon Czapnik
  • Szymon Zaręba
  • Natalia Łopacińska
  • Kamil Błaszczyk
  • Tymoteusz Wilkowski
  • Igor Leśniewicz

Najlepsi uczniowie klasy III b:

  • Aleksandra Wilczyńska
  • Eryk Czerniakowski
  • Dawid Cybulski
  • Katarzyna Barć
  • Julia Ciurzyńska
  • Kinga Ciurzyńska,
  • Michał Sowiński
  • Michał Szlacheta
  • Daniel Sosiński
  • Piotr Kurek
  • Dominik Kucharski
  • Kacper Kułakowski

Najlepsi uczniowie klasy III c:

  • Julia Giejbatow
  • Aleksander Bobowicz
  • Aleksander Tomczyk
  • Zofia Brzezińska
  • Maria Celejewska
  • Weronika Zalewska
  • Viktoria Kucab
  • Michał Lewandowski
  • Szymon Czapczyński
  • Adam Wyziński

 

Najlepsi uczniowie klasy IV a:

Antoni Kwiatkowski - 5,56

Aleksander Dudek – 5,50

Patryk Pilarz – 5,42

Amelia Ciurzyńska – 5,33

Aleksandra Komorowska – 5,33

Aleksandra Czempińska – 5,25

Bartłomiej Stankiewicz – 5,25

Anna Jonak – 5,0

Jan Nagot – 5,0

Kamila Al-Kanani - 4,92

Maciej Kurek – 4,92

Michał Tomczak – 4,83

Laura Filipiak – 4,75

Najlepsi uczniowie klasy IV b:

Zuzanna Leszczyńska – 5,83

Karol Chądzyński – 5,42

Julia Kubiak – 5,42

Jacek Wyziński – 5,42

Sebastian Stępień – 5,25

Jakub Zaleski – 4,92

Bartosz Lewandowski – 4,83

Bartłomiej Szymański – 4,83

Najlepsi uczniowie klasy V a:

Filip Kiełbasa -5,58

Jakub Więckowski – 5,33

Mateusz Słoma – 5,25

Piotr Pietrzak – 5,17

Daria Kowalska – 5,17

Przemysław Izak – 5,08

Dominika Wachnik – 5,00

Aleksandra Szczerba – 4,92

Weronika Ciurzyńska – 4,92

Karol Rybka – 4,83

Julia Kuczma – 4,75

Najlepsi uczniowie klasy V b:

Gabriela Mączkowska – 5,58

Wiktoria Peczka – 5,08

Szymon Janusz – 5,08

Tymoteusz Wieczorek – 5,00

Maja Zdunek – 4,92

Wiktoria Liszkiewicz – 4,92

Kacper Wilkowski – 4,92

Julia Jaroszyńska – 4,85

Marcin Roszczyk – 4,77

Kacper Dominiak – 4,75

Najlepsi uczniowie klasy VI a:

Jan Kwiatkowski – 5,67

Weronika Stępień – 5,33

Klaudia Grzywińska – 5,25

Nikola Twarogowska – 5,25

Alicja Zygmunciak – 5,17

Julia Szwarczewska – 5,08

Kamila Woźniak – 5,00

Alicja Borowa – 5,00

Patrycja Stopczyńska – 4,92

Jakub Tkacz – 4,92

Miłosz Wilkowski – 4,83

Bartłomiej Tkacz – 4,75

 

Najlepsi uczniowie klasy VI b:

Danuta Kamińska  - 5,33

Julia Szewczyk – 5,33

Alan Filipiak – 5,08

Joanna Janicka – 5,08

Julia Lipińska – 5,08

Mikołaj Stępniak – 5,08

Jan Jośko – 5,00

Dawid Rotberg – 5,00

Bartosz Kucharski – 4,75

 

Uczniowie z wzorową frekwencją ( 0 godzin opuszczonych):

Klasa I a - Jan Ciurzyński, Kacper Nowicki, Julia Pliszka

Klasa I b –  Zuzanna Białowąs, Agata Kupczyk

Klasa II a – Bartosz Brauza, Julia Krakowiak

Klasa III a – Szymon Czapnik

Klasa III b – Julia Ciurzyńska, Kinga Ciurzyńska, Dawid Cybulski

Klasa III c – Szymon Czapczyński

Klasa IV b -  Karol Chądzyński, Julia Kubiak, Michalina Woźniak

Klasa V b – Wiktoria Wiśniewska

Klasa VI a – Klaudia Grzywińska, Jakub Tkacz, Igor Kowalski

 


 

Gimnazjum

Najlepsi uczniowie klasy I a:

Olga Liśkiewicz – 5,08

Kinga Orzechowska – 5,08

Najlepsi uczniowie klasy I b:

Kinga Wróblewska – 5,62

Adrianna Komorowska – 5,15

Najlepsi uczniowie klasy II a:

Michał Janicki – 5,58

Zuzanna Sobczyk – 5,50

Jakub Antosik – 5,23

Maria Borowa – 5,00

Andżelika Kozłowska – 4,77

Najlepsi uczniowie klasy II b:

Pola Kochan – 4,92

Najlepsi uczniowie klasy III a:

Magdalena Barciak – 5,13

Maciej Tymoftyjewicz – 4,93

 

Najlepsi uczniowie klasy III b:

Patrycja Wojtczak – 5,07

Wiktoria Fijołek – 4,93

Aleksandra Radkowiak – 4,93

Mateusz Góral – 4,87

Najlepsi uczniowie klasy III c:

Jakub Ziółek  - 5,47

 

 

Uczniowie z wzorową frekwencją ( 0 godzin opuszczonych):

I b - Szymon Cwen, Mateusz Mikulski,

II a – Maria Borowa, Szymon Brauza, Aleksandra Piętka

III b – Adam Słomka

 

„Podsumowań czas”

10 lutego 2017r. nauczyciele oraz uczniowie podsumowali pracę za I semestr roku szkolnego 2016/2017.

Szkoła Podstawowa

Konkurs plastyczny na "Kartkę z życzeniami z okazji Dnia Seniora" ,którego koordynatorem szkolnym była pani Bogumiła Kowalska:

Klasy I-III

I miejsce – Amelia Jędrzejewska kl. I a

II miejsce – Natalia Tomczak kl. II a

III miejsce  - Aleksandra Wilczyńska kl. III b

Wyróżnienia:

Emilia Góral – kl. I a

Iga Tarczyluk kl. II a

Stanisław Majcher kl. II a

Adam Kucharski kl. II c

Tobiasz Kęska kl. I b

Nagroda specjalna Dyrektora Szkoły – Natalia Tomczak – kl. II a

Klasy IV-VI

I miejsce – Mikołaj Stępniak kl. VI b

II miejsce – Jan Nagot kl. V a

III miejsce – Julia Kubiak kl. IV b

Wyróżnienia:

Zuzanna Leszczyńska kl. IV b

Wiktoria Mroczkowska kl. VI b

Przemysław Izak kl. V a

Klaudia Grzywińska kl. VI a

Weronika Stępień kl. VI a

Nagroda Specjalna Dyrektora Szkoły – Przemysław Izak kl. V a

Nagrody za miejsca I-III ufundowała Wójt Gminy Kampinos Pani Monika Ciurzyńska, wyróżnienia – Rada Rodziców, nagrody specjalne – Dyrektor Zespołu.

Turniej warcabowy o puchar Dyrektora Zespołu p. dyrektor Krystian Ciszewski, zorganizowany przez pana Błażeja Stecko:

I miejsce Kacper Kułakowski

I miejsce Damian Kacprzak
Konkurs literacko-plastyczny dla uczniów Zespołu "Najpiękniejsza kartka walentynkowa" przygotowany przez panią Annę Rybkę,

Na poziomie klas I-III
I miejsce - Amelia Lewandowska kl. Ia
II miejsce - Aleksandra wilczyńska kl. IIIb
III miejsce - Katarzyna Barć kl. IIIb
Nagrodę specjalna ufundowaną przez p. Karolinę Miązek otrzymała Amelia Jędrzejewska z kl. Ia

Na poziomie klas IV-VI
I miejsce - Zuzanna Materska kl. Vb
II miejsce - Bartek Lewandowski kl. IVb
III miejsce - Bartek Stankiewicz kl. IVa
Nagrodę specjalna ufundowaną przez p. Karolinę Miązek otrzymała Weronika Stępień kl. VIa

 

Konkurs recytatorski dla klas I-III "Książka - mój przyjaciel"  przygotowany przez panią Katarzynę Barciak, panią Agnieszkę Kurlanc i panią  BarbaraęWieczorek:

Na poziomie klas pierwszych:

I miejsce - Amelia Jędrzejewska I a

II miejsce - Amelia Lewandowska Ia

III miejsce - Agata Kupczyk  Ib

Na poziomie klas drugich:

I miejsce - Lena Kamińska IIc

II miejsce - Natalia Tomczak IIa

III miejsce - Julia Kwiatkowska IIa

Na poziomie klas trzecich:

I miejsce - Gabriela Stasiak IIIa

II miejsce -Julia Giejbatow IIIc

III miejsce - Szymon Czajkowski IIIa

Wyróżnienie - Kinga Ciurzyńska IIIa


Konkurs plastyczny dla klas I-III "Książka - mój przyjaciel" pani Renata Zakowana, pani Barbara Zapert-Wachnik:

I miejsce:          Amelia Jędrzejewska Ia, Anna Nowicka IIc, Aleksandra Wilczyńska IIIb

II miejsce:         Paweł Korolewski Ib, Adam Kucharski IIc, Mateusz Białowąs IIIa,

II miejsce :        Zuzanna Białowąs Ib, Patrycja Kowalczyk IIc, Szymon Czajkowski IIIa

Wyróżnienie:     Wiktor Pęśko Ia


Konkurs informatyczny dla klas IV-VI "Czarno-białe malowanie na ekranie" pani Agnieszka Kurlanc, pani Barbara Zapert-Wachnik:

I miejsce:          Natalia Cieślak kl.Va

II miejsce:         Kamil Łukasiewicz kl.Va

III miejsce:       Karol Włodarski kl.Vb,Piotr Pietrzak kl.Va

Wyróznienie: Marcin Roszczyk kl.Vb, Jan Kwiatkowski kl.VI

Konkurs plastyczny "Wariacje na temat owoców i warzyw: pani Bogumiła Kowalska:

I miejsce - Kuba Kułakowski

II miejsce - Kacper Kułakowski

III miejsce - Szymon Czapnik

Wyróżnienia : Hanna Karolak, Maja Ciura


Szkolny konkurs na zielnik drzew i krzewów "Minieuroland inspiruje natura" - pani Małgorzata Osińska:

Kategoria - praca indywidualna, klasy I-III

I  miejsce - Antoni Kwiatkowski kl. IIb

II miejsce -Wojciech Umiastowski IIb

                 Weronika Zalewska IIIc

III miejsce -  Aleksandra Wilczyńska IIIb

                     Julia Giejbatow IIIc

                     Hanna Karolak IIc

wyróżnienie:

Amelia Jędrzejewska Ia

Jan Ciurzyński Ia

Julia Ciurzyńska IIIb

 klasy I-III – za udział

  1. Emilia Góral Ia
  2. Alicja Zaranowicz IIb
  3. Antonina Zawadzka IIb
  4. Amelia Lewandowska Ia
  5. Antoni Filipiak Ia
  6. Maciej Zduniak IIIc
  7. Wiktoria Kucab IIIc
  8. Maja Staszewska IIa
  9. Julia Krakowiak IIb
  10. Aleksandra Jaska IIb
  11. Filip Kotowski IIc
  12. Katarzyna Barć IIIb
  13. Kinga Ciurzyńska IIIb

klasy IV-VI

I - miejsce Weronika Stępień VIa

III - Alicja Zygmunciak VIa

 

kategoria: prace zbiorowa

I miejsce kl. Vb

Za udział w konkursie kl.IV-VI

  1. Zuzanna Materska Vb
  2. Maja Zdunek Vb
  3. Oliwia Szymańska Vb
  4. Bartosz Lewandowski IVb
  5. Karol Chądzyński IVb
  6. Daria Kowalska Va
  7. Joanna Janicka VIb

Odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiego Krakowskiego Konkursu  Ekologicznego. Jest to test wiedzy. Jan Kwiatkowski ucz. kl. VIa wykonał bezbłędnie  90% zadań testu i dostał się do finału.   Czekamy na wynik Jasia
 w finale.

Trwa całoroczny międzyklasowy  konkurs zbiórki zużytych baterii „Zużyte baterie zbieramy, bardzo Ziemi pomagamy” – rozstrzygnięcie konkursu na koniec roku szkolnego.

Całoroczny konkurs międzyklasowy zbiórki nakrętek od butelek. Do tej pory najwięcej nakrętek zebrała kl. IVb – 1,18 kg na jednego ucznia.

Ponadto w I semestrze odbył się konkurs zorganizowany przez panią Barbarę Nawrocką  na najpiękniejszy różaniec oraz szkolny etap XIV Wojewódzkiego Konkursu Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa”, w którym dwie uczennice otrzymały tytuły finalistek: Amelia Lewandowska z klasy Ia oraz Alicja Borowa z klasy VIa.

Ponadto p. M. Osińska przypomniała wszystkim o zbiórce surowców wtórnych.
Na zakończenie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Julia Szwarczewska przedstawiła wszystkim "Przepis na dobre zimowe wypady oraz głos zabrała p. Agnieszka Więckowska i dyrektor Zespołu p. Krystian Ciszewski.

 

APEL PORZĄDKOWY GIMNAZJUM

10 lutego 2017r. w Gimnazjum odbył się apel podsumowujący pracę w I semestrze. Przewodniczący poszczególnych klas przedstawili krótkie sprawozdania z działalności i sukcesów swojej klasy, następnie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego pochwalił się pracami samorządu, które zostały wykonane w I semestrze.

Konkurs literacko-plastyczny "Najpiękniejsza Kartka Walentynkowa" organizowany przez p. Annę Rybkę:

I miejsce - Żaneta Kurek kl. IIa
wyróżnienie - Kinga Lipińska kl. I

Nagrodę specjalna ufundowaną przez p. Karolinę Miązek otrzymała Żaneta Kurek kl. IIa

Pani Magdalena Młynarczyk wraz z uczennicami wręczyła nagrody za najładniejsze przebranie podczas Halloween:

I miejsce - Aleksandra Radkowiak i Lena Błaszkiewicz

Wyróżnienie - Wiktoria Bosko

Pan Jerzy Pelczarski i pan Andrzej Mroczkowski wręczyli upominki za pomoc w organizacji zajęć sportowych, które odbyły się 11 listopada dla: Partycji Lubery, Marii Kucharskiej, Wiktorii Rojewskiej, Adamowi Słomce i    Miłoszowi Paduchowi.      

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom. Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród.

                                                                                                         

                                                                                                                      Karolina Miązek

                                                                                              Wicedyrektor ds. szkoły podstawowej i gimnazjum