Dziś jest Niedziela, 09.08.2020,imieniny Klary, Romana, Rozyny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-04-27 10:22:24

Konkurs „Pracuj Bezpiecznie”


 

We wtorek 25  kwietnia  Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Błoniu wspólnie z Urzędem Gminy Kampinos, OSP Kampinos   oraz Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Błoniu w remizie strażackiej  OSP Kampinos  zorganizowała kolejną edycję konkursu wiedzy z zakresu BHP pt.: „Pracuj Bezpiecznie”.

Konkurs jest adresowany do rolników oraz ich rodzin. Jego celem jest upowszechnianie wśród ubezpieczonych rolników wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz zapobieganie wypadkom w gospodarstwach rolnych oraz zmniejszenie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.    

Najlepsze wyniki uzyskali:

I  miejsce - Pani Agnieszka Szwarczewska z miejscowości  Zawady  

II miejsce -Pani Anna Klimczuk z miejscowości Podkampinos i

III miejsce –Pan Janusz Barański z miejscowości  Rzęszyce   

Laureaci konkursu  oraz pozostali uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez  KRUS oraz Wójta Gminy Kampinos.

Na koniec spotkania ratownicy z OSP Kampinos  przeprowadzili  profesjonalny pokaz  udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie. Gospodarzom spotkania czyli Zarządowi OSP Kampinos serdecznie dziękujemy za udostępnienie lokalu oraz stworzenie bardzo miłej przyjaznej atmosfery. Gratulujemy tegorocznym Laureatom wspaniałej wiedzy, zaś wszystkie chętne osoby, które na co dzień wykorzystują swoją wiedzę rolniczą w praktyce, gorąco zachęcamy do brania udziału we wszystkich konkursach organizowanych we współpracy z PT KRUS.

Teresa Młynarczyk

KRUS Błonie

Galeria: