Dziś jest Poniedziałek, 06.04.2020,imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-06-29 08:23:45

Kucykowy Puchar Mazowsza w Kampinosie


25 czerwca w stajni Ranczo Oregon w Kampinosie odbył się Kucykowy Puchar Mazowsza, pod Honorowym Patronatem Wójt Gminy Kampinos, Moniki Ciurzyńskiej.

25 czerwca w stajni Ranczo Oregon w Kampinosie odbył się Kucykowy Puchar Mazowsza, pod Honorowym Patronatem Wójt Gminy Kampinos, Moniki Ciurzyńskiej. Zawody te otwierały serię spotkań jeździeckich dla dzieci w celu popularyzacji jeździectwa, możliwości sprawdzenia swoich umiejętności, a także doświadczenie świetnej zabawy.  W ponad 115 przejazdach brało udział ok. 70 dzieci w wieku od 5 do 15 lat, którzy walczyli w 6 konkurencjach o różnym stopniu trudności.

Na zawody zjechali zawodnicy z całego województwa Mazowieckiego, wypełniając stajnie po brzegi z czego bardzo dumni i zadowoleni są zwłaszcza organizatorzy imprezy.

Pierwszy konkurs skokowy na wysokości przeszkody do 40 cm. rozgrywany był o puchar Pani Wójt Gminy Kampinos, Moniki Ciurzyńskiej. W tej konkurencji 1. miejsce udało się wywalczyć Wiktorii Rembielińskiej ze stajni Ranczo Oregon na kucu Santino; 2. Miejsce - Kornelia Naumiuk na kucu Hans oraz 3. miejsce również Kornelia Naumiuk na kucu Piper.

Poniżej fotorelacja dzięki Kiwi Portal.

www.kiwiportal.pl/zdjecia-z-imprez/082-kucykowy-puchar-mazowsza-2017

Organizatorzy 

Galeria: