Dziś jest Czwartek, 03.12.2020,imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-09-18 15:46:39

Wójt Gminy Kampinos serdecznie zaprasza na konferencję: „Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego z uwzględnieniem ochrony różnorodności biologicznej”.


Celem konferencji jest aktywizacja i podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Organizatorzy Konferencji liczą, że Konferencja i dyskusje jej towarzyszące, będą inspiracją do  budowania postaw proekologicznych oraz upowszechniających wiedzę z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

TEMATYKA KONFERENCJI:

  1. Gospodarka przestrzenna na terenie parku narodowego i otuliny,
  2. Rezerwat Biosfery Puszcza Kampinoska – społeczeństwo i przyroda,
  3. Wyzwania w zakresie planowania przestrzennego w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego stające przed samorządowcami,
  4. Oczekiwania przedstawicieli samorządów gminnych i Kampinoskiego Parku Narodowego w zakresie planów zagospodarowania przestrzennego
    w sąsiedztwie Parku,
  5. Zasady racjonalnego planowania przestrzennego w sąsiedztwie KPN oraz formy współpracy pomiędzy samorządami gmin, Kampinoskim Parkiem Narodowym i wykonawcami planów zagospodarowania przestrzennego.

Do udziału w Konferencji zapraszamy władze i pracowników administracji samorządowej, planistów, pracowników administracji obszarów chronionych oraz podmiotów zajmujących się przygotowywaniem planów zagospodarowania przestrzennego, inwestorów branży budowlanej, naukowców oraz mieszkańców z terenu województwa mazowieckiego.

MIEJSCE KONFERENCJI:

Dwór pod Kasztanowcami

Wiejca 74

05-085 Kampinos

 

WAŻNE TERMINY:

29 września 2017 - zgłoszenie udziału w konferencji

9 październik 2017 – Konferencja – rozpoczęcie godz. 9.00

Zgłoszenia na konferencję można dokonać wypełniając formularz i wysyłając na adres: m.wojcik@kampinos.pl

Serdecznie zapraszam!

Wójt Gminy Kampinos

Dr inż. Monika Ciurzyńska

 

 

Załączniki

Typ Temat
załącznik Agenda spotkania
załącznik Formularz zgłoszeniowy