Dziś jest Wtorek, 01.12.2020,imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-10-24 11:59:02

Rusza kolejny Patrol Świętego Mikołaja


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji charytatywnej „Patrol Świętego Mikołaja”.   Drodzy Państwo, to już X edycja akcji.  Tradycyjnie rozpocznie się ona Aukcją na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja, która odbędzie w niedzielę, 10 grudnia o godzinie 17.00 w OSP  Kampinos. Na Aukcji do wylicytowania będą ciekawe eksponaty a na  gości czekać będzie również: kiermasz świąteczny, poczęstunek i niespodzianki.

Już możemy zdradzić, że w tym roku Gościem Patrolu będzie Patrycja Markowska, która zgodziła się wesprzeć naszą akcję i wystąpi charytatywnie.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy,  w tygodniu przedświątecznym jak co roku Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci. Razem możemy sprawić, że na buziach tych dzieci zagości uśmiech, radość i zadowolenie oraz wiara,że ich także moze spotkać coś miłego Dla wielu z nich wizyta Świętego Mikołaja będzie niesamowitym i niezapomnianym przezyciem. Jeśli chcą Państwo przekazać coś na Aukcję lub kiermasz świąteczny można to zostawić w sekretariacie  Urzędu Gminy,  w sekretariacie szkoły lub skontaktować się z nami pod podanymi niżej numerami telefonów i odbierzemy to co zechcą Państwo przekazać.

Przypominamy też, że w czasie Aukcji będą jak co roku wystawione kosze i każdy kto będzie miał ochotę może wrzucić do nich słodycze lub zabawki (tylko nowe).

Razem sprawmy dzieciom radość.  Więcej o naszej akcji mozna zobaczyć na:

https://www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos?ref=hl  

Pod numerami telefonów: 730 388 000 i 515 108 972  pozostajemy do Państwa dyspozycji, jeśli mają Państwo pytania, pomysły czy propozycje prosimy o kontakt

Serdecznie zapraszamy!

 

W imieniu organizatorów

Anna Konopka

 

Galeria: