Dziś jest Czwartek, 06.08.2020,imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-12-01 10:17:41

Jesienne zwycięstwo w Powiatowym Turnieju ,,Dwa ognie”


27 listopada 2017 r. w Duchnicach odbył się  Powiatowy Turniej ,,Dwa ognie” dla klas IV.

Szkołę Podstawową w Kampinosie reprezentowali: Nikodem Jośko, Kamil Błaszczyk, Jakub Pietrzyk, Piotr Romsicki, Tymon Wilkowski, Szymon Czajkowski, Dominik Kucharski i Maciej Burakowski.

Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn z powiatu warszawskiego-zachodniego. Poziom zespołów był zróżnicowany lecz nie można odmówić woli walki, zaangażowania i boju o każdy punkt. Każda drużyna  miała świetny doping ze strony uczniów Szkoły Podstawowej w Duchnicach. Nasi reprezentanci, przygotowani przez p. Jerzego  Pelczarskiego i Andrzeja Mroczkowskiego udowodnili, że na boisku są niezwykle skuteczni. Pokazali świetne zagrania, przerzuty, podania i wspaniałą pracę zespołową.

Wygrali każdy mecz. W finale starli z drużyną z Ożarowa Mazowieckiego i  doprowadzili do remisu. Dogrywka pokazała, że nasi rywale potrafią zachować spokój i opanowanie do końca. W doliczonym czasie ulegliśmy przeciwnikowi. Nasi chłopcy po bardzo dobrym występie  zajęli II miejsce w turnieju. Głodni sukcesu z niecierpliwością czekają na kolejne zawody. Wielkie gratulacje!!!

Galeria: