Dziś jest Czwartek, 06.08.2020,imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2017-12-15 08:04:11

Rekordowy Patrol św. Mikołaja


W niedzielę 10 grudnia w OSP Kampinos odbyła się aukcja na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja. To już dziesiąta edycja akcji charytatywnej  Patrol Świętego Mikołaja przeprowadzonej w Kampinosie.

 

To, co było tylko nieśmiałym marzeniem naszych elfów, stało się faktem – padła „dyszka na dyszkę”. Dziesiąta edycja i zebraliśmy 10 200 złotych. Gościem Patrolu była Patrycja Markowska, która wspierając akcję, wystąpiła z zespołem charytatywnie i również zachęcała do dalszych licytacji po koncercie. Recital bardzo się podobał i wszyscy świetnie się bawili, były bisy, autografy i zdjęcia.

Aukcja jak zawsze rozpoczęła się występem „Kędziorków”. Potem spotkała nas miła niespodzianka. Z rąk  wójt Moniki Ciurzyńskiej, oraz Piotra Popowskiego - przewodniczącego Rady Gminy z okazji jubileuszowej 10. edycji otrzymaliśmy wygrawerowaną pamiątkę z gratulacjami i podziękowaniami za 10 lat działania. Były życzenia, piękny bukiet oraz „100 lat” odśpiewane na stojąco. Co przyprawiło nas o wielkie wzruszenie i radość.

My te podziękowania, gratulacje i życzenia przekazaliśmy wszystkim, którzy z nami działają i nas wspierają, bez nich przecież nic byśmy nie zrobili. Serdecznie dziękujemy.

Teraz bierzemy się za zakupy słodyczy i prezentów i za pakowanie paczek. W tygodniu przedświątecznym Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci, Pieniądze zebrane podczas aukcji w całości przeznaczone są na paczki dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy.

Więcej o aukcji i akcji napiszemy po jej zakończeniu w gazetach, "Biuletynie Kampinoskim" i na patrolowym profilu facebook. Fotorelację z Aukcji już można obejrzeć na fb. 

Dziękujemy i działamy dalej. 

 

W imieniu organizatorów

Anna Konopka

Galeria: