Dziś jest Piątek, 18.09.2020,imieniny Ireny, Irminy, Stanisława
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-01-04 07:58:28

Narty biegowe z Powiatem Warszawskim Zachodnim!


W dniu 28 stycznia 2018, Powiat Warszawski Zachodni wraz z Parkiem Rozrywki Julinek, Gminą Leszno oraz Kampinoskim Parkiem Narodowym zaprasza miłośników sportów zimowych do udziału w 6. Narciarskim Rajdzie Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r.

„Narciarski Rajd Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 r na trwałe wpisał się do kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych Powiatu Warszawskiego Zachodniego”.


Podobnie jak w edycjach poprzednich w tym roku organizatorzy wyznaczyli tę samą trasę czyli dwie pętle po 5,5 km. Całość będzie przebiegała szlakami turystycznymi Kampinoskiego Parku Narodowego, ze startem na terenie Parku Rozrywki Julinek, Julinek 1 Leszno k/Błonia. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Liczba miejsc limitowana - 200 osób. Po zmaganiach sportowych,
na uczestników czekają ognisko i ciepły poczęstunek.

W programie także pokazy historyczne grupy rekonstrukcyjnej z okresu Powstania Styczniowego. Organizatorzy zapewniają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia 100 kompletów nart i butów, po wcześniejszej rezerwacji sprzętu (decyduje kolejność zgłoszeń). Po uprzednim procesie rejestracji można też wziąć udział w rajdzie z własnym sprzętem narciarskim.


Formularz uprawniający do udziału w rajdzie, regulamin oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego, dostępna jest do pobrania na www.pwz.pl, oraz na www.moczydloalpina.pl   po pobraniu wypełnione formularze wysyłamy na kampinos150@gmail.com tel. informacyjny 517 143 924.


Zapisy trwają do 19 stycznia (jeśli limit 200 osób nie zostanie wcześniej wyczerpany). W przypadku braku śniegu odbędzie się rajd Nordic Walking.

 

Radosław Karpiński – Powiat Warszawski Zachodni

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik Formularz zgłoszeniowy
załącznik Oświadczenie ws. małoletniego uczestnika
załącznik Regulamin Rajdu