Dziś jest Sobota, 05.12.2020,imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-02-20 08:25:09

50 lat razem, czyli „Złote Gody” Seniorów z naszej gminy


Małżeństwa z Gminy Kampinos, które zawarły związek małżeński 50 lat temu, zostały zaproszone na tradycyjny, uroczysty jubileusz „Złotych Godów”.

Spotkanie odbyło się 13 lutego w „Dworze pod Kasztanowcami” w Wiejcy. Nasi tegoroczni, dostojni jubilaci to: Stanisława i Aleksander Brzozowscy, Danuta i Tadeusz Ciurzyńscy, Jadwiga i Jerzy Gawart, Halina i Stanisław Jóźwik, Marianna i Andrzej Krysiak, Danuta i Jan Szajewscy, Zofia i Jan Tomczak, Irena i Henryk Tymoftyjewicz, Mirosława i Czesław Więch oraz Jadwiga i Zdzisław Woźniak. Ze względów zdrowotnych, na spotkanie nie dotarły 3 zaproszone pary.

Wójt Monika Ciurzyńska odznaczyła Jubilatów „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Seniorzy otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz upominki. W imieniu Rady Gminy życzenia Jubilatom składał Przewodniczący, Piotr Popowski. Uroczystość przygotowała i poprowadziła Magdalena Tomczak, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Nie zabrakło także poczęstunku, toastu oraz jubileuszowego tortu.

Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów ze szkoły w Kampinosie, pod opieką Pani Beaty Ciszewskiej.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym Jubilatom i życzymy kolejnych, radosnych, wspólnych lat życia w zdrowiu, miłości i szczęściu rodzinnym.

 

tekst i foto: Paweł Wróblewski

 

Galeria: