wstecz
drukuj

2018-05-14 09:33:24

Tomasz Mikulski najlepszy w kategorii Powiat podczas Crossu z historią w tle

Tomasz Mikulski z Gminy Kampinos zwyciężył w kategorii Powiat podczas V Biegu Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos Armii Krajowej! W ogólnej klasyfikacji Pan Tomasz zajął 6. Miejsce. Ponadto w zawodach, reprezentując Gminę Kampinos, wystartowali: Sylwia Słomka, Łukasz Wróblewski oraz Jakub Pawlak.

Warto podkreślić bardzo dobry wynik Sylwii - nasza młoda biegaczka zajęła 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej K-20!

Gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach. Impreza odbyła się 12 maja w Gościńcu Julinek.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są w TYM MIEJSCU

Plenerowa impreza pod nazwą Cross z historią w tle już na stałe wpisała się w wiosenny kalendarz wydarzeń. Dla wielu biegaczy to również ważna data w sezonowym kalendarzu, ponieważ tego dnia odbywa się bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos Armii Krajowej na dystansie 10 km, który wiedzie szlakami Kampinoskiego Parku Narodowego.