Dziś jest Czwartek, 03.12.2020,imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-05-25 10:17:30

Wielki sukces Sebastiana oraz Julii ze Szkoły Podstawowej w Kampinosie!


24 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kampinosie wzięło udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Warto docenić wielki sukces Sebastiana Orzechowskiego, który zajął 1. miejsce w swojej grupie wiekowej (klasy 0-3), oraz Juliii Dziedzic, która zdobyła 3. miejsce w kategorii klasy IV-VII! Wręczenie nagród odbyło się 23 maja w Szkole w Kampinosie.

Do konkursu plastycznego, organizowanego przez Placówkę Terenową KRUS w Błoniu przystąpiło w tym roku 247 uczniów z 13 szkół. Ze Szkoły Podstawowej w Kampinosie mieliśmy 24 reprezentantów – 10 dzieci z kategorii wiekowej klasy 0-3, oraz 14 dzieci z klas 4-7.

Spośród tak licznej grupy uczestników, prace Sebastiana i Julii znalazły się na podium. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników, a szczególnie nagrodzonych uczniów z naszej Szkoły. Praca Sebastiana została już przesłana do konkursu na poziomie wojewódzkim, dlatego liczymy, że również tam zostanie zauważona i doceniona!

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz upominki, ufundowane przez Wójt Gminy Kampinos, Monikę Ciurzyńską oraz Zarząd Powiatu Warszawskiego Zachodniego, który na uroczystości reprezentował Andrzej Wołczyński. Uroczystość przygotowała i poprowadziła Teresa Młynarczyk, z Placówki Terenowej KRUS Błonie, a gospodarzem spotkania była Renata Zakowana, p. o. Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kampinosie.

 

PW

Galeria: