Dziś jest Sobota, 05.12.2020,imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-05-28 13:57:15

NIEPRZECIĘTNI 2018 - Głosuj na Paulinę Kuczmę z Kampinosu


Zgłoszenia zakończone, teraz głosowanie! Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybrało do finału plebiscytu „NIEPRZECIĘTNI 2018” 10 kandydatów. Od 18 maja do 10 czerwca na stronie Czwórki słuchacze mogą oddawać głosy na wybranego faworyta. Najciekawsze uzasadnienia głosujących zostaną nagrodzone na antenie.

Od piątku 18 maja ich zdjęcia oraz opisy można znaleźć na stronie www.czworka.online. Wtedy również rusza głosowanie słuchaczy na „Nieprzeciętnego 2018”. Najciekawsze uzasadnienie z każdego minionego tygodnia będzie nagrodzone w poniedziałkowych audycjach „Trochę Optymizmu Popołudniem (TOP)” po godz. 17.00. Co tydzień do wygrania głośnik z wbudowanym akumulatorem i funkcją powerbanka. Kandydatów można wybierać do 10 czerwca.

Więcej informacji o plebiscycie oraz regulamin znajdują się na stronie: https://www.polskieradio.pl/10/6640.

Paulina Kuczma, pochodząca z Kampinosu studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie jest jednym z 10 finalistów.

ZACZĘCAMY DO ODDAWANIA GŁOSU NA PANIĄ PAULINĘ


PAULINA KUCZMA – 25 lat

Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, wolontariuszka w Fundacji Sławek przy projekcie OBIEKTYW naWOLNOŚĆ. „To przede wszystkim akcja społeczna. Projekt powstał w celu uświadomienia społeczeństwa o problemach osób pozbawionych wolności i opuszczających zakłady karne.

Często z niewiedzy i strachu przed nieznanym źle oceniamy innych i krzywdząco szufladkujemy.” Projekt przewiduje warsztaty fotograficzne dla osadzonych, stoły dyskusyjne, zorganizowanie wernisażu i wystawy fotografii powstałych w ramach warsztatów. Paulina jest również założycielką studenckiej grupy Resokreakcja i autorką akcji społecznej #nieskreślam, której celem jest pozytywna zmiana postaw wobec osób wykluczonych na rzecz akceptacji i wsparcia dla tych, którzy chcą rozpocząć nowe życie. Aktualnie koordynuje projekt PRE PROJEKT. Ma milion pomysłów na minutę. W Jej słowniku nie ma pojęcia „nie da się”. Największą inwestycją jej życia jest córka. „Jest moją motywacją i inspiracją, bo dzięki niej uczę się innego spojrzenia na świat. Dzięki pracy w fundacji udało mi się zbudować wspaniały zespół. Zaraziłam dziewczyny swoją pasją i zaczynamy razem zmieniać świat”.

Galeria: