Dziś jest Czwartek, 03.12.2020,imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-07-16 07:52:17

Zapraszamy na dyskusję publiczną


23 lipca o godz. 16:00 w urzędzie Gminy Kampinos odbędzie się spotkanie na temat projektu planu zagospodarowania dla wsi Budki Żelazowskie. To ostatni moment na składanie uwag!

Zapraszamy mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie dotyczące wyłożenia do publicznego wglądu projektu planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kampinos dla fragmentu wsi Budki Żelazowskie.

Przypomnijmy, że jesienią 2018 roku miały miejsce warsztaty z mieszkańcami poświęcone społecznej koncepcji miejscowego planu zagospodarowania. W październiku powstała wspólna wizja zagospodarowania terenu objętego planem (http://mojapuszcza.sendzimir.org.pl/wydarzenia/407-budki-zelazowskie-wspolna-wizja). W listopadzie mieszkańcy wypracowali zestaw rekomendacji do zapisów planu miejscowego (http://mojapuszcza.sendzimir.org.pl/wydarzenia/402-mieszkancy-o-przyszlosci-budek-zelazowskich). Wyniki pracy oraz raporty z poszczególnych etapów procesu dostępne są TUTAJ (http://mojapuszcza.sendzimir.org.pl/baza-wiedzy/408-spoleczna-koncepcja-miejscowego-planu-zagospodarowania).

23 lipca 2018 r. o godz. 16:00 zapraszamy na dyskusję publiczną z udziałem projektanta projektu planu zagospodarowania przestrzennego. Na początek zapoznamy się z prezentacją przygotowaną przez moderatorów poszerzonych konsultacji społecznych. Następnie podsumujemy wyniki naszej pracy i wspólnie zastanowimy się nad przyjętymi w planie rozwiązaniami. Jest to już ostatni etap z możliwością wniesienia uwag.

Spotkanie odbędzie się dnia w siedzibie Urzędu Gminy Kampinos przy ul. Niepokalanowskiej 3 (pokój nr 1). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

 

Galeria: