Dziś jest Niedziela, 27.09.2020,imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-08-27 07:50:40

2. Rodzinny Bieg Charytatywny "Julinek Run"


Pomaganie przez bieganie – znacie to hasło? Już 1 września możecie wcielić je w życie! Wystarczy jeśli zarejestrujecie się jako uczestnicy Julinek Run  – II Rodzinnego Biegu Charytatywnego.


Już  1 września 2018 roku odbędzie się 2. edycja Rodzinnego Biegu Charytatywnego Julinek RUN 2018. Tym razem bieg będzie miał zmienioną, dopasowaną do uczestników formułę. Trasa biegu głównego na 5 km, a także biegu na 1 km dla młodzieży poprowadzona będzie ścieżkami biegnącymi po terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Malowniczo położona, w otoczeniu natury trasa jest idealna zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych biegaczy.

Start i meta biegu będą zlokalizowane na terenie Parku Rozrywki Julinek, w związku z czym przewidziane jest szereg atrakcji dla najmłodszych biegaczy. Specjalnie dla nich zaplanowano bieg na 600m z specjalnym udziałem bohaterki Parku Wiewiórki Julki, a także mnóstwo zabaw i konkursów sportowych, prowadzonych przez animatorów. Po ciepłym posiłku oraz uhonorowaniu naszych zawodników, zapraszamy rodziny z dziećmi do dalszych zabaw, które rozpoczynają się bezpośrednio po biegu.

Udział w biegu jest też wspaniałą okazją do pomocy potrzebującym. Część kwoty z opłat startowych zostanie przekazana na rzecz osób niepełnosprawnych.

Charytatywny charakter, organizacja na najwyższym poziomie, wyjątkowa atmosfera oraz malownicza trasa przebiegająca przez teren Puszczy Kampinoskiej, to jedne z wielu atrakcji, które czekają na biegaczy. Nie może was zabraknąć.