Dziś jest Niedziela, 01.11.2020,imieniny Konrada, Seweryny, Wiktoryny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-08-27 09:35:21

Konkurs „Pracuj bezpiecznie” rozstrzygnięty


Placówka terenowa KRUS w Błoniu, Gmina Kampinos oraz Jednostka OSP Zawady zorganizowali kolejną edycję konkursu wiedzy z zakresu BHP podczas pracy w rolnictwie. Spotkanie odbyło się 22 sierpnia w strażnicy OSP Zawady.

Konkurs adresowany jest do rolników oraz ich rodzin. Dzięki takim spotkaniom upowszechniania jest wiedza wiedzy z zakresu ekologii, ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz zapobieganiu nieszczęśliwym wypadkom.  

Spotkanie składało się z trzech części: wspólne oglądanie filmu instruktażowego na temat zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, rozwiązywanie testu wiedzy oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez Naczelnika OSP Zawady, Sylwestra Ciurzyńskiego.

Następnie komisja konkursowa podliczyła punkty oraz wręczyła nagrody laureatom.

Najlepsze wyniki uzyskali:

I  miejsce - Pani Anna Bojanowska z miejscowości  Szczytno

II miejsce - Pani Wiesława Kacperek z miejscowości Pasikonie

III miejsce – Pani Agata Barcińska z miejscowości  Szczytno

Laureaci konkursu oraz pozostali uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez  KRUS, Wójt Monikę Ciurzyńską oraz Mazowiecki Oddział Doradztwa Rolniczego.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie. Gospodarzom spotkania, czyli Druhom OSP  Zawady,  serdecznie  dziękujemy  za udostępnienie lokalu  oraz  stworzenie bardzo przyjaznej atmosfery. Gratulujemy tegorocznym Laureatom i zachęcamy do brania udziału we wszystkich konkursach organizowanych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Błoniu.

PW

Galeria: