Dziś jest Piątek, 30.10.2020,imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-09-05 13:00:50

Program „Czyste Powietrze”


Spotkanie dla Mieszkańców Gminy Kampinos - 12 września

W najbliższych dniach ogłoszony ma zostać nabór wniosków do programu „Czyste powietrze”, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Program będzie realizowany przez dziesięć lat a jego łączny budżet to 103 mld zł.

W TYM MIEJSCU załączamy ulotkę dotyczącą programu. 

Spotkanie dla mieszkańców Gminy Kampinos dotyczące Programu „Czyste Powietrze”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie przy współpracy z Ministerstwem Środowiska oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął cykl spotkań w gminach, dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Spotkanie dla mieszkańców Gminy Kampinos zostało wyznaczone na środę 12 września 2018 r.  od godziny 16:00 w Auli Zespołu Szklono – Przedszkolnego w Kampinosie ul. Szkolna 5.

Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W trakcie spotkań będą udzielane informacje na temat zasad udzielania dofinansowania w ramach Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz wskazówki dotyczące wypełniania wniosku.

Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza, pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Galeria: