Dziś jest Piątek, 23.10.2020,imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-09-14 09:35:31

EKO PIKNIK 2018 - FOTO


9 września spotkaliśmy się na EKO PIKNIKU w Kampinosie. Nasze impreza co roku gromadzi tłumy miłośników dobrej zabawy. W tym roku na scenie wystąpiły gwiazdy: Zespół Piersi oraz Zespół Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Ponadto mogliśmy podziwiać występy zespołów Toledo i True Colors Band oraz prezentacje przygotowane przez Grupę Jeże z Przedszkola w Kampinosie, Szkołę Ruchu i Tańca Twist, a także Klubu Karateka. Ponadto na uczestników czekało bardzo wiele różnych atrakcji: wesołe miasteczko, bungee, stoiska handlowe i prezentacyjne, akcja krwiodawstwa, catering, konkursy z nagrodami, quady, produkty ekologiczne i wiele, wiele innych.

Dziękujemy wszystkim obecnym na naszej imprezie! Dziękujemy też służbom, które czuwały nad bezpieczeństwem oraz sprawnym przebiegiem pikniku. W sposób szczególny należy podziękować strażakom z jednostek OSP z Gminy Kampinos, którzy od godzin porannych czuwali nad sprawną organizacją. Dziękujemy też osobom, które udostępniły swoje grunty na potrzeby parkingów.

EKOPIKNIK to impreza organizowana przez 3 samorządy: Gminę Kampinos, Starostwo Powiatu Warszawskiego-Zachodniego oraz Gminę Teresin.

Paweł Wróblewski 

Foto Przemysław Jośko, www.tylkochwile.pl

Galeria: