Dziś jest Poniedziałek, 26.10.2020,imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-10-15 14:01:38

Radosne spotkanie w „Dniu Seniora”


W sobotę, 13 października odbył się kolejny, doroczny „Dzień Seniora”. Miejscem imprezy był „Dwór pod Kasztanowcami” w Wiejcy. Uroczyste obchody dorocznego „Dnia Seniora” rozpoczęła Msza św., odprawiona przez ks. Proboszcza Jana Franciszka Sudoła w Kościele Parafialnym w Kampinosie.

Nasze doroczne spotkanie dla Seniorów zawsze ubogacone jest pięknym i wzruszającym występem młodych artystów Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Kampinosie. A po występach artystycznych przyszedł czas na biesiadę i zabawę taneczną.  Seniorzy chętnie tańczyli, śpiewali piosenki i bawili się do późnych godzin popołudniowych.

Dzień Seniora w naszej gminie to szczególne święto dla ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. Jego tradycja jest już bardzo długa, bo sięga lat osiemdziesiątych.

W tym miejscu raz jeszcze składamy wszystkim Seniorom najlepsze życzenia – wielu lat w zdrowiu, radości i szacunku! Wszystkiego dobrego!

„Dzień Seniora” organizowany jest przez Urząd Gminy Kampinos oraz Ośrodek Pomocy Społecznej, a także z udziałem wielu sponsorów: Państwo Anna i Szczepan Orzechowscy, Państwo Anna i Adam Komorowscy, Państwo Anna i Adam Kenig oraz firma Ferniko Sp. z o.o.

BR/PW

Galeria: