Dziś jest Poniedziałek, 26.10.2020,imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-10-24 11:09:10

Nabór wniosków na odbiór i utylizację azbestu


Gmina Kampinos w 2019 roku ponownie będzie wnioskowała o środki Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu: „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego” na utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy. Osoby, które są zainteresowane usunięciem azbestu ze swoich posesji, proszone są o składanie wniosków wraz z informacją o powierzchni (w m2) posiadanych wyrobów zawierających azbest, ich stanie oraz o zakresie robót (demontaż materiałów wraz z utylizacją czy sama utylizacja). 

Wnioski prosimy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Kampinos lub w pokoju nr 10.

Druki wniosku można pobrać w sekretariacie Urzędu Gminy Kampinos, w pokoju nr 10 oraz ze strony internetowej gminy www.kampinos.pl  /DRUK WNIOSKU PONIŻEJ/

Osoby prawne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą składają wnioski o przyznanie dofinansowania indywidualnie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej składają wnioski o dofinansowanie za pośrednictwem gminy.

Urząd Gminy Kampinos zastrzega, że złożenie wniosku o usuniecie materiałów zawierających azbest przez mieszkańca nie jest jednoznaczne z otrzymaniem pomocy.

 

Uwaga! Dotacja na usunięcie azbestu nie może być przeznaczona na wykonanie nowych pokryć dachowych!

 

Załączniki

Typ Temat
załącznik Druk wniosku