Dziś jest Niedziela, 27.09.2020,imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-11-15 09:21:43

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa - 9-10 stycznia 2019 r. w Nadarzynie


Organizator Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o. – serdecznie zaprasza na IX edycję targów TSW 2019, w dniach 9-10 stycznia 2019.

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Miejscem spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej.
Miniona edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa – TSW 2018 była rekordowa pod każdym względem, co po raz kolejny umocniło odwiedzających i wystawców w przekonaniu, że TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw.

Na 18 000 m² powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 328 wystawców z kraju i z zagranicy. Warto nadmienić, że w tym roku obecne były firmy z takich krajów, jak: USA, Kamerun, Włochy, Uzbekistan, Holandia, Austria, Niemcy i Francja. W stosunku do zeszłego roku do grona wystawców dołączyły aż 62 nowe firmy.

W ciągu dwóch dni targi odwiedziło 15 503 osoby (wejście na targi było rejestrowane). Wielu gości przyjechało z zagranicy: Ukrainy, Białorusi, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Włoch i Austrii.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE  WWW.TSW.COM.PL

Galeria: