Dziś jest Czwartek, 03.12.2020,imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-11-27 08:25:48

Patrol Świętego Mikołaja - gościem będzie Marek Kaliszuk


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji charytatywnej „Patrol Świętego Mikołaja”. Drodzy Państwo, to już XI edycja akcji. Tradycyjnie rozpocznie się ona Aukcją na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja, która odbędzie w niedzielę, 9 grudnia o godzinie 17.00 w OSP Kampinos. Na Aukcji do wylicytowania będą ciekawe eksponaty a na gości czekać będzie również: kiermasz świąteczny, poczęstunek i niespodzianki.

Gościem Patrolu w tym roku będzie Marek Kaliszuk, który wystąpi charytatywnie.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy, w tygodniu przedświątecznym jak co roku Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci. Razem możemy sprawić, że na buziach tych dzieci zagości uśmiech, radość i zadowolenie .

Przypominamy, że jeśli chcą Państwo przekazać coś na Aukcję lub kiermasz świąteczny można to zostawić w sekretariacie Urzędu Gminy, w szkole lub skontaktować się z nami pod podanymi niżej numerami telefonów.

Przypominamy też, że w czasie Aukcji będą jak co roku wystawione kosze i każdy kto będzie miał ochotę może wrzucić do nich słodycze lub zabawki (tylko nowe).

Razem sprawmy dzieciom radość. Więcej o naszej akcji mozna zobaczyć na:

https://www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos?ref=hl

Pod numerami telefonów: 730 388 000 i 515 108 972 pozostajemy do Państwa dyspozycji, jeśli mają Państwo pytania, pomysły czy propozycje prosimy o kontakt

Serdecznie zapraszamy!  Do zobaczenia 9 grudnia :)

W imieniu organizatorów, Anna Konopka

 

Galeria: