Dziś jest Poniedziałek, 26.10.2020,imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2018-12-11 08:55:11

Rekordowa jedenasta edycja Aukcji na rzecz „Patrolu Świętego Mikołaja”


W niedzielę 9 grudnia odbyła się Aukcja na rzecz akcji charytatywnej "Patrol Świętego Mikołaja- Kampinos". To już jedenasta edycja akcji i pobiliśmy kolejny rekord! W ten cudowny dzień zebraliśmy 11 978 zł!

Jak zawsze nie zawiedli mieszkańcy i goście, którzy bardzo chętnie licytowali, a eksponatów do wylicytowania było wyjątkowo dużo. Powodzeniem cieszył się również kiermasz świąteczny, na którym były m.in. kosmetyki, pierniczki, choinki, gwiazdy betlejemskie, książki, pluszak i przeróżne ciekawe gadżety. O świąteczne akcenty na kiermaszu zadbała szkoła, młodzież pod okiem nauczycieli przygotowała mnóstwo pięknych ozdób świątecznych, były bombki, choinki z szyszek, orzechów, makaronu, kawy a nawet grosików, oraz stroiki, aniołki i inne dekoracje świąteczne.

Wśród przedmiotów do licytacji była także cudowna drewniana płaskorzeźba Świętej Rodziny, przekazana na aukcję przez Gminę Kampinos. Szczęśliwą osobą, która wygrała licytację tego małego dzieła sztuki była Pani Anna Komorowska. Serdeczne gratulacje!

Gościem specjalnym Patrolu był w tym roku Marek Kaliszuk, który wsparł naszą akcję i wystąpił charytatywnie. Występ bardzo się podobał, były bisy, a potem nasz gość chętnie rozdawał autografy.

Kochani, bardzo dziękujemy za każdą złotówkę. Teraz do dalszej pracy przy składaniu paczek zbiorą się Elfy, a w tygodniu przedświątecznym Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z prezentami do dzieci. Więcej o naszej akcji napiszemy po jej zakończeniu. Galerię zdjęć z aukcji, można  zobaczyć na Facebooku: Patrol Św. Mikołaja – Kampinos.

 

W imieniu organizatorów, Anna Konopka

 

Galeria: