Dziś jest Piątek, 04.12.2020,imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2019-07-12 07:53:37

Natalka na Mistrzostwach Świata IDO WORLD DISCO DANCE & DISCO FREESTYYLE CHAMPIONSHIPS!


W dniach 19-23 czerwca 2019 r. odbywały IDO WORLD DISCO DANCE & DISCO FREESTYYLE CHAMPIONSHIPS w Chomutovie w Czechach. W tej wysokiej rangi zawodach brały udział reprezentantki sochaczewskiego zespołu tanecznego Abstrakt: Nadia Iwanek, Zuzanna Ciągarlak, Kornelia Pakuła oraz Natalia Tomczak mieszkanka gminy Kampinos wraz z trenerką Moniką Osiecką - Jaworską. Tancerki, aby brać udział w Mistrzostwach Świata musiały zająć wysokie miejsce na Krajowych Mistrzostwach Polski i tym samym należeć do kadry narodowej. 

Dziewczynki reprezentowały nasz kraj w kategorii dziecięcej disco dance solo i disco dance duety. To był ich debiut na arenie międzynarodowej. Duet Nadii i Zuzi przeszedł do kolejnej kategorii zajmując 36 miejsce. Dla wszystkich tancerek było to bardzo cenne doświadczenie i każda z nich nauczyła się wiele, obserwując swoje światowe konkurentki.

Oprócz emocjonującego czasu na zawodach udało im się zwiedzić trochę pobliskich miejscowości Jachymov oraz przepiękne Karlowe Vary.

Wyjazd nie byłby możliwy bez zaangażowania i pomocy finansowej wielu osób. Dziękujemy za wsparcie Wójtowi Gminy Kampinos, Burmistrzowi Miasta Sochaczew, Wójtowi Gminy Iłów, Dyrektorowi Sochaczewskiego Centrum Kultury, firmie Voke, rodzicom oraz Stowarzyszeniu Sympatyków Abstraktu.

 

                                                                                                          Dyrektor SCK