Dziś jest Czwartek, 03.12.2020,imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2019-08-20 10:18:29

Tomasz Mikulski najlepszy w kategorii „Powiat” podczas IX Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego


“Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku.”– Jesse Owens, lekkoatleta, multimedalista, który w 1935r. ustanowił 6 rekordów świata w 45 minut

 

W niedzielę 18 sierpnia na linii startowej  IX Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego stawiło się ponad 400 biegaczy z całej Polski.

Zawodnicy, którzy reprezentowali Gminę Kampinos udowodnili, że potrafią zawalczyć
o własne marzenia.

Tomasz Mikulski, mieszkaniec naszej gminy, dzięki talentowi popartemu solidnym treningiem,  w kategorii „Open” zajął 4. lokatę, z czasem 1:16:55, zaś w kategorii „Powiat” był  najlepszy! Należy podkreślić, iż Tomek ukończył tegoroczny półmaraton ze zdecydowanie lepszym czasem niż w roku ubiegłym.

Wśród biegaczy reprezentujących Gminę była również Eliza Galińska, biegowe objawienie sezonu, która trasę półmaratonu pokonała w czasie 1:29:15 dającym jej 2. pozycję w kategorii „Open Kobiet”.

Odnotowania wymaga świetny występ Kamila Skorupy, który z czasem 1:25:42 zajął wysoką, bo 20 pozycję w kategorii „Open” dającą mu  6. lokatę w kategorii wiekowej M20.

Wszyscy wymienieni zawodnicy na co dzień trenują w UKS Filipides Teresin.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Oficjalne wyniki: http://polmaraton.pwz.pl/wyniki/

 

 

 

Galeria: